Teknoloji

Elden Ring Oyuncusu İki Malenia Patronunu Öldürdü

çılgın biri Elden Yüzüğü Oyuncu, iki Malenias ile bire bir çatışmaya girdi. Peki bu çatışmanın sonucu ne oldu? Kaydedilen videoda yaşananlar haberimizde. Kaçırmamanızı öneririz.

FromSoftware tarafından geliştirilen Souls serisi Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice ve son olarak Elden Ring, oyuncuların çeşitli zorlukları planlayıp uygulamaya çalışması kadar zorluklarıyla da ön plana çıkıyor. Mesela bir an önce, kimseyle münakaşaya girmeden, hiçbir şekilde zarar görmeden bitirmek için girişimlerde bulunulduğunu görür ve çoğu kez hayrete düşeriz. Bildiğiniz gibi Japon stüdyosu, yeni oyunlarda bu tür deneylerin geleceğini tahmin etmenin ötesine geçtiği için oyuncuların cesaretini ödüllendirmeyi de ihmal etmiyor. Bu da doğal olarak başka denemelere kapı aralıyor.

Bu haberimizde bir çılgın oyuncunun daha Elden Ring denemesine ve zaferine tanık olacağız. Malenia ile aynı anda rekabet eden ve ikisini de devirmeyi başaran Twitch yayıncısı MissMikka, aslında oldukça zor bir şeyi başardı.

Elden Ring Aktörü İki Maleniye Karşı Gösteri Yapıyor

Bildiğiniz gibi Malenia oyunun en güçlü düşmanlarından biri ve ona karşı durmak tamamen isteğe bağlı. Yani oyunu bitirdikten sonra onu ziyarete gidebilirsiniz. MissMikka, Elden Ring oyununu hem PC’de hem de PlayStation 5’te açtı. Sonrasında PC tarafında dans pedi ve konsol tarafında doğal olarak kontrol kolu ile iki farklı Malenia ile dövüşmeye başladı.

Bahsettiğine göre, toplam üç gün ve iki yüze yakın denemeden sonra zafere ulaştı. Dokuz buçuk dakikalık uzun videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Daha önce birinci seviye karakteriyle düşmanı tek elle öldüren Bayan Mikka için bundan sonraki hedefi aynı anda iki Radagon ile savaşmak olacaktı.

yumurtalik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu