Haber

Müge Anlı bugün var mı yok mu? 20 Şubat Müge Anlı var mı? Müge Anlı yeni bölüm ne zaman başlayacak?

ATV Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ve Tatlı Sert programını merak edenler var. Ülkemizde yaşanan beyin sarsıntısı felaketinden sonra program ekranlara gelmemiştir. İzleyiciler, Müge Anlı var mı yok mu? 20 Şubat Müge Anlı var mı? Müge Anlı yeni bölüm ne zaman başlayacak? soruları araştırır.

MÜGE ANLI BUGÜN VAR MI DEĞİL Mİ?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ve Tatlı Sert 20 Şubat’ta ekranlarda olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı atv yayın akışında.

MÜGE ANLI İLE TATLI ZOR PROGRAMI HAKKINDA

Faili meçhul cinayetler ve kayıp vakalarının yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesiyle de adından söz ettiren Müge Anlı ve grubu, hafta içi her gün seyirciyi ekrana kilitliyor, üzerinde çalıştıkları kayıp belgeleri, cinayetin kurbanlarını ve tümünü ortaya koyuyor. Kayıpların hayatları, onları bulmak, onları bulmak, olayları bulmak. aydınlatmaya devam ediyor…

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 İstanbul doğumlu Türk sunucu ve gazetecidir.

Marmara Üniversitesi İrtibat Fakültesi’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk Yüksek Lisansını tamamladı. Müge Anlı, televizyon kariyerine Kanal 6’da Çok Gizli programı ile başlamıştır. dergi Kanal D ve ATV gibi kanallarda sunuculuğunu sürdürdü. 2006-2008 yılları arasında Kanal D’de Şenay Düdek ve Pakize Suda dergileri ile konuk ağırladığı ve Dobra Dobra dergisi hakkında sohbet ettiği bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin dergi yöneticiliğini yaptı. 2008 yılında Dobra Dobra’da sunuculuk deneyimiyle dergicilik mesleğini bırakarak sunucu oldu ve ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı kendi tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kayıp yakınlarını arayan kişiler ağırlanıyor, faili meçhul ya da faili bulunamayan cinayetler aydınlatılmaya çalışılıyor. Yine Tatlı Sert dışında 2010 televizyon döneminde daha önce Sinan Çetin’in yaptığı Film Gibi adlı programla aynı formatta ATV’de bir program sundu. Müge Anlı’yla Mektubunuz Var adlı programda çeşitli olaylar nedeniyle yakınlarını bulamayan, görüşemeyen bireyler ağırlandı. 2019 yılında yaz tatilinde atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İnanç Bana adlı yarışmayı sundu.

haberyunak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu