Teknoloji

Paradox Interactive, 6 Mart’ta yeni bir sunum gerçekleştirecek

 
Stellaris, Cities: Skylines, Europa Universalis ve daha fazlası Paradox Interactive, 6 Mart 20:00 CET’de Paradox Interactive Announcement Show 2023’e ev sahipliği yapacaklarını duyurdu. Etkinlik boyunca yeni oyun tanıtımları, genişletilmiş içerikler ve dahası bizlere sunulacak.
 
Etkinlik, Xbox ile ortak bir sunum olacak
 
 
 
Xbox ortaklığında gerçekleştirilecek olan Announcement Show 2023 etkinliğini Paradox Interactive’in YouTube ve Twitch kanallarından izleyebileceğiz. Sunumda Harebrained Schemes, Paradox Tectonic ve Colossal Order stüdyolarından yeni oyunlar yer alacak. Bunun yanı sıra yeni genişleme paketleri, ücretsiz güncellemeler ve Paradox Arc yayıncılık girişiminden haberler olacak.
 
Öte yandan Paradox Interactive stüdyosundan Fredrik Wester, yaptığı basın açıklamasında sunumla ilgili çeşitli açıklamalarda bulunarak, “Bu sunumda çok fazla duyurumuz olmayacak ama yeni oyunlar olacak. Hangi oyun diye soracak olursanız. en heyecan verici olanı, bilmiyorum.
 
Hayranlarımızla doğrudan oyunlarımız hakkında konuşmak, bir sonraki oyunla ilgili heyecanlarını paylaşmak ve oyun deneyimlerimizi paylaşmak keyif aldığımız şeylerden biri. Umarım keyif alacağınız bir yayın olur.”
 
Paradox İnteraktif Duyuru Gösterisi 2023 duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu